Gabinet kosmetyczny Kosmetyka Skawina
Godziny pracy i kontakt

Poniedziałek – Piątek 09:00 – 20:00
Sobota 09:00 – 14:00
Niedziela nieczynne 

ul. Lipowa 5c/1u
32-050 Skawina

Instagram
Image Alt

Poznaj nasze miejsce

Witaj w Leśnym Studio,

Leśne Studio to miejsce, które powstało z mieszanki pasji i miłości do kosmetyki. Zatroszczymy się o Twoje ciało i duszę, oferując szeroki zakres usług, które pomogą Ci odzyskać blask i wewnętrzny spokój. Z dumą prezentujemy naszą pełną gamę usług, które sprawią, że poczujesz się piękniejsza i bardziej zrelaksowana niż kiedykolwiek.

Mam przyjemność przywitać Cię w naszym wyjątkowym miejscu. Mam na imię Kamila, jestem magistrem fizjoterapii. Ukończyłam studia na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii ludzkiego ciała, budowy oraz patofizjologii skóry stale wykorzystuję w pracy kosmetologa. Swoją przygodę z kosmetologią zaczęłam w 2015 roku i wtedy odkryłam, że to właśnie ona jest moją pasją i w tym kierunku chcę się rozwijać.

W lipcu 2021 roku zrealizowałam jedno ze swoich marzeń. Otworzyłam własny gabinet kosmetyczny zlokalizowany na osiedlu „Krakowskie Przedmieście” przy ul. Lipowej w Skawinie. Miałam szczęście spotkać na swojej drodze ciepłe i profesjonalne osoby, z którymi stanowimy zgrany zespół i dołożymy wszelkich starań, aby wizyty w Leśnym Studio były wyjątkowym przeżyciem.

W swojej pracy sięgamy po wyselekcjonowane kosmetyki wysokiej jakości firm takich jak Purles, Mary Cohr, Mesoestetic, Monduniq.

Mamy również świadomość odpowiedzialności, która na nas spoczywa. W Leśnym Studio dokładamy wszelkich starań, aby wyeliminować zagrożenia i restrykcyjnie podchodzimy do kwestii czystości ściśle przestrzegając procedur. Narzędzia sterylizowane są w autoklawie zgodnym ze standardem medycznym, natomiast pilników używamy wyłącznie jednorazowego użytku.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z całością oferty, portfolio dotychczasowej działalności oraz dalszego kontaktu i rezerwacji terminów.

Fizjoterapeuta, kosmetolog

Kamila Mosoń-Rajs

Stylistka paznokci

Aneta Dobosz

Stylistka paznokci

Agata Morawiec

Leśne studio w liczbach

1000+ +
Zadowolonych Klientek
300+ +
Pozytywnych opinii
80+ +
Usług dopasowanych dla Ciebie